אימון אישי קואוצ'ינג

אימון אישי - קאוצ'ינג

לעזור למתאמן או מתאמנת למצוא את הדרך הנכונה ביותר עבורם להצלחה, סיפוק ואושר, וכמובן גם בעושר. לרוב, אנו פוגשים את תהליך האימון בצמתים קריטיים בחיים. קואוצ’ר הוא מאמן אישי העוזר למתאמנים להגיע למקום שהם שואפים להגיע אליו מבחינה אישית או בתחום הקריירה.

שמי וקנין אשר, שנים רבות של ניסיון בתפקידי פיקוד וניהול מורכבים ביותר והכשרות מגוונות כמאמן אישי באיגוד הקואצ'ינג הישראלי, הכשרות ניהול והדרכה אני מוביל אנשים להשגים, מראה את הדרך ועושה להצלחתם.

אני מזמין אותך לחולל שינוי מהותי בחיים שלך. תהליך זה נועד לכל אדם שמרגיש כי הוא יכול ליהנות מהחיים האלה יותר, לחוות סיפוק מכל דבר, להגשים את היעדים ששמת לעצמך, לשפר את התחושה הכללית, לרכוש בטחון שיעזור בניהול משא ומתן וחיזוק מיומנויות אישיות – תהליך זה נועד להפוך כל אחת ואחד לאנשים מצליחים. אני אתן את הידע והניסיון שצברתי פנו אלי לאימון אישי ותנו לי להוציא מכם את המקסימום.

אז איך אני עושה את זה? בעזרת הכלים שרכשתי והתמקצעתי בתהליך אישי ובעזרת הניסיון, אני סולל דרך לכל מתאמן/ת למטרה לשמה הגעתם אלי.

בעזרת התכונות המאופיינות אותי: אינטואיציה חזקה, סבלנות, רגישות, הקשבה מלאה והכלה, חדות, הבנת מציאות, ניסיון עשיר משולב עם הכשרות מגוונות, אלו ותכונות נוספות נותנות לי את היכולת להביא את המתאמנים למימוש והגשמה עצמית, התגברות על קשיים ומשברים וקבלת החלטות נכונה.

בין הנושאים העיקריים ניתן למנות: כלים לניצול הזדמנויות, סיוע בקבלת החלטות בצמתים קריטיים, סיוע בתקופת משבר, ליווי עסקים, יזמים, מנהלים ובעלי מקצוע בהגשמת מטרות עסקיות ומטרות קריירה, סיוע בבניית ביטחון עצמי ושינוי התנהגויות מעכבות צמיחה, שינויי קריירה ועיסוק.

אימון למנהלים בכל הרמות - אימון זה מיועד למנהלים המעוניינים לפתח מיומנויות ניהול תוך רכישת כלים מקצועיים להתמודדות עם מצבים שונים המתעוררים בארגון, תוך איזון בין דרישות הארגון ובין יכולות וצרכי העובדים. האימון מקנה כלים מתאימים להתמודדות עם הנעת עובדים וניהול צוות, הובלה וקידום פרויקטים, יכולת קבלת החלטות, יכולת הדרכה ואסרטיביות ניהולית, הקניית מיומנויות לחשיבה עצמאית והעצמת היכולות וזיהוי החולשות. כמו-כן פיתוח כישורי מנהיגות, התמודדות עם מצבי לחץ ומשבר.

תהליך האימון - בשלב הראשון נבחן ביחד את הסיבה בגינה פניתם לאימון את מטרת האימון ונוודא שאכן אימון הוא האמצעי המתאים, נלמד את המוטיבציה לשינוי וההתאמה לאימון. בניית תוכנית אימון בשלבים, טווח אימונים, אורך האימון ונתאם ציפיות. אין תבנית קבועה, לכל מתאמן/ת אתאים את האימון הנכון. נקיים מפגשים שבועיים – משך מפגש –עד שעה וחצי.

עקרונות האימון - כל מתאמן מקבל את מלוא תשומת הלב, לכל אחת ואחד יש סגולות, עוצמות ייחודיות ומקום ייחודי לקשיים ועיכובים. המתאמנים נכנסים לתקופה ייחודית בחיים והאימון יכול להשפיע על אורחות החיים, המחשבה, ואני ממליץ לראות בכך הזדמנות אמיתית לעצור, להסתכל פנימה, ללמוד מהעבר והכל מתוך ראיית העתיד. המתאמנים מחוייבים לתהליך ועליהם להכנס אליו מתוך מחוייבות עצמית ורצון אמיתי לשינוי. הסודיות מלאה ואין שום מצב בו יועבר כל מידע מהאימון. הרעיון הוא למצוא את הכוחות של כל מתאמן ולאמן אתכם להשתמש בהן. המתאמן אחראי על חייו שלו וכך נחזק גישה זו באמצעות כלים מתאימים וחיזוק האמונה שלכם ביכולותיכם. במהלך תהליך האימון אני עוסק בזיהוי הכוחות ונקודות החוזק של המתאמן מצד אחד ומצד שני אני מזהה את דפוסי ההתנהגות, המחשבות והאמונות המעכבים את המתאמן. המטרה היא להבין מה מקדם ומה חוסם אתכם בדרך להשגת מטרות ושאיפות.

בתהליך האימון האישי, המתאמן מגיע לתובנות לגבי כוחותיו וחולשותיו ביחס להשגת המטרה. המתאמן מעלה למודעות את החסמים הרגשיים והערכיים והאמונות המעכבות אותו ומתחבר ליכולות הפנימיות שלו. תהליך זה יגרום לכך שהבטחון העצמי ישתפר ובסיום התהליך, בעזרת המאמן, תמצאו את הכוחות להגשים את רצונותיכם. תהליך האימון האישי יאפשר למתאמן/ת להתמקד בנושאים בחיים שבהם המצוי עולה על הרצוי, ויסייע בחידוד רצונותיכם האמיתיים ומציאת הנתיב להגשמתם. אני כאן בשבילכם!